Náš tím

Pobočka Nitra

JUDr. Tomáš Nagy
Riaditeľ spoločnosti, konateľ
Tel.: 0904301234
E-mailtomas-ZVNC-realitybemi.sk
Sora

Som konateľom spoločnosti, ktorej základy boli položené v roku 1999. Čiastočne som v nej pôsobil od jej vzniku, no od r. 2008 pôsobím vo funkcií riaditeľa, zodpovedného za správny chod spoločnosti, školenia, rozvoj, personalistiku. Firma začínala ako rodinný podnik - mama, otec, syn. Dnes našu rodinu tvorí niekoľko desiatok šikovných kolegýň a kolegov.

Igor Escher
Manažér, realizácia obchodu
Tel.: 0948 909 305
E-mailescher-ZVNC-realitybemi.sk

V oblasti realít pracujem od roku 2003. Svoje dlhoročné skúsenosti zúročujem v realizácii obchodných prípadov, kde mojim hlavným cieľom je poskytovanie odborného a spoľahlivého servisu pre všetkých klientov, aby ste sa aj Vy mohli na našu realitnú kanceláriu vždy s dôverou obrátiť.

Mgr. Lívia Brestovská
Právne oddelenie
Tel.: 0376533131
E-mailbrestovska-ZVNC-realitybemi.sk

V BeMi realitnej kancelárii pracujem od roku 2015  po štvorročnom pôsobení v štátnej správe, na úseku katastra nehnuteľností.Pri zabezpečovaní právneho servisu a poradenstva pristupujeme ku každému realitnému prípadu individuálne s náležitou dôslednosťou a odbornosťou, aby celý obchod prebehol korektne, bez komplikácii a v súlade s platnou legislatívou.

Anton Nagy
Senior maklér
Tel.: 0907 685 380
E-mailnagy-ZVNC-realitybemi.sk

Predaju a prenájmu nehnuteľností sa venujem od roku 2006. Zameriavam sa na rezidenčné nehnuteľnosti, ale v mojom portfóliu nájdete i komerčné predaje a prenájmy. Niekoľko rokov sa mi úspešne darilo hájiť pozíciu najúspešnejšieho makléra spoločnosti. Za svoje pôsobenie som predal a prenajal stovky nehnuteľností. Rád Vám poskytnem svoje skúsenosti.

Helena Kováčová
administratíva
Tel.: 0915 274 985
E-mailkovacova-ZVNC-realitybemi.sk
Rudolf Pňaček
Senior maklér
Tel.: 0948 110 777
E-mailpnacek-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárií BeMi som začal pracovať v r.2010. Pracujem s výborným kolektívom a vedením. Moja pracovná kariéra bola vždy práca s ľuďmi, ktorá ma stále napĺňa. Snažím sa robiť zodpovedne a klientom sa snažím dať maximum svojich skúsenosti praktických, aj vedomostných. Som spokojný, ak je môj klient spokojný so mnou a dôveruje mi.

Igor Kováč
Senior maklér
Tel.: 0908 163 521
E-mailkovac-ZVNC-realitybemi.sk
Ing. Dušan Zabák
Senior maklér
Tel.: 0905 812 522
E-mailzabak-ZVNC-realitybemi.sk

Skúsenosti, ktoré som získal za 10 rokov práce v realitnom biznise, využívam k spokojnosti klientov..., a vtedy mám z práce radosť.

Juraj Krištofík
Senior maklér
Tel.: 0904 972 727
E-mailkristofik-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnom svete pôsobím od roku 2011. Za ten čas ma spoločnosť BeMi vyformovala v makléra, ktorého prvoradým cieľom je spokojnosť klienta na jednej, či druhej strane. Profesionálny prístup, reálny pohľad na skutočnosti a 100% odovzdanosť veci je základom môjho pôsobenia v tomto segmente.

Ing. Branislav Peťovský
Senior maklér
Tel.: 0908 064 839
E-mailpetovsky-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnom obchodovaní pracujem od roku 2011, vždy som rád pracoval s ľuďmi a obchodovanie ma baví. Mojou výsadou je, že sa môžete na mňa spoľahnúť, a to že urobím maximum pre vašu spokojnosť či ste už na strane majiteľa, alebo záujemcu. Bavia ma nové výzvy a nebránim sa riešiť ani komplexnejšie prípady. Svoju oporu nachádzam v BeMi a preto som v tíme už 6 rokov.

Lucia Bystrická
Senior maklér
Tel.: 0908 065 082
E-mailbystricka-ZVNC-realitybemi.sk

V BeMi som sa rozhodla pracovať na základe mojich kladných osobných skúsenosti pri kúpe bytu. Mám tú česť, že práca je aj mojím koníčkom. Práca s ľuďmi ma baví a prináša mi stále nové skúsenosti. Na realitnom trhu sa venujem predajom bytov, domov, aj pozemkov. Najväčšou mojou odmenou je spokojný úsmev klienta, či už z pozície predávajúceho alebo kupujúceho.

Ľubica Zeleňáková
Senior maklér
Tel.: 0910 508 975
E-mailzelenakova-ZVNC-realitybemi.sk

Pre realitnú kanceláriu BeMi pracujem druhým rokom. Našla som výborný kolektív, v ktorom je radosť pracovať. Baví ma práca s ľuďmi a nehnuteľnosťami a hlavne spokojnosť klientov po vydarenom predaji, alebo kúpe.

Mgr. Petra Kendralová
Senior maklér
Tel.: 0950 759 599
E-mailkendralova-ZVNC-realitybemi.sk

Rozhodla som sa pre túto prácu z jednoduchého dôvodu, lebo ma to baví a neberiem to ako prácu. Pre mňa je BeMi rodina, kde sa snažím tak oslovovať k spolupráci aj klientov, pretože aj tí čo predávajú aj tí čo kupujú nehnuteľnosť potrebujú dôveryhodného partnera, ktorý vyrieši aj tie najzložitejšie okolnosti ktoré pri kúpe, alebo predaji môžu nastať.

Dlhoročné skúsenosti v realitnej oblasti, perfektne zadelená práca, ústretovosť a stabilita sú pre nás maklérov ako aj pre našich klientov zárukou toho, že BeMi je najlepšou voľbou z realitného trhu. Za najlepšiu spätnú väzbu považujem to, keď sú klienti spokojní a rozhodnú sa k nám vrátiť ak budú riešiť otázky v oblasti realít. A okrem iného pri mojej voľbe pracovať pre BeMi zohralo úlohu aj to, že pomáhame konkrétnym ľuďom a rodinám, ktoré pomoc skutočne potrebujú prostredníctvom neziskovej organizácie BeMi.

Ing. Jarmila Töröková
Junior maklér
Tel.: 0908 440 359
E-mailtorokova-ZVNC-realitybemi.sk
Michal Geletič
Junior maklér
Tel.: 0905 114 074
E-mailgeletic-ZVNC-realitybemi.sk
Viktor Guľváš
Junior maklér
Tel.: 0918457030
E-mailgulvas-ZVNC-realitybemi.sk
Ing. Tomáš Koval
BeMi Hypotekárne centrum
Tel.: 0905 277 870
E-mailkoval-ZVNC-realitybemi.sk

Vo finančnom poradenstve pracujem od roku 1999. Spolupracovať s realitnou kanceláriou BeMi som začal v roku 2010 v oblasti hypotekárneho poradenstva pre našich klientov. Cieľom mojej práce je pre klientov nášho hypotekárneho centra vytvoriť výhodné podmienky pri financovaniu nami predávaných nehnuteľností. Motivuje má spokojnosť našich klientov, ktorým úspešne napomáhame získavať  vysnívané bývanie.

Pobočka Čadca

Mgr. Jana Saksonová
Manažér pobočky
Tel.: 0915 817 442
E-mailsaksonova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi pracujem 4 roky. Túto spoločnosť som si vybrala z dôvodu, že pôsobí na realitnom trhu od r.2003, je silnou a stabilnou spoločnosťou a maklérom poskytuje zázemie a súčinnosť pri plnení spoločných projektov. Celý život na mojich postoch som pracovala a pracujem s ľuďmi a práca realitného makléra ma napĺňa, prináša nové skúsenosti a  nový rozmer. Zadosťučinením je, keď je klient spokojný a pomohla som mu vysnívať si svoj sen o bývaní.
 K práci pristupujem zodpovedne, čestne a dodržiavam morálny profil realitného makléra.

Mgr. Mária Habčáková
Senior maklér
Tel.: 0903 564 094
E-mailhabcakova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárií BeMi pracujem už štvrtý rok. Za tie štyri roky som spoznala mnoho úžasných ľudí, s ktorými sme predávali ich nehnuteľnosť, no zároveň sme kupujúcim pomohli zrealizovať sen o vlastnom bývaní. A to všetko vďaka vedeniu, ktoré nám poskytuje bezpečné zázemie, podporu a motiváciu stále k lepším výsledkom. Prezentovať sa v jednej z najlepších RK na Slovensku je pre mňa česť a výzva k tomu, aby som stále viac pracovala na sebe….

Milan Orlinský
Senior maklér
Tel.: 0911 323 785
E-mailorlinsky-ZVNC-realitybemi.sk
Viera Vitosová
Junior maklér
Tel.: 0911 226 191
E-mailvitosova-ZVNC-realitybemi.sk

Pobočka Levice

Ing. Tomáš Koval
regionálny riaditeľ
Tel.: 0905 277 870
E-mailkoval-ZVNC-realitybemi.sk

Od roku 2015 mám na starosti riadenie a rozvoj našich pobočiek. Pomáham pri riešení obchodných procesov a vediem svojich spolupracovníkov k aktívnemu prístupu k klientom, ktorí využívajú naše služby. Ich spokojnosť a pozitívne referencie  sú hlavnou cestou k získavaniu  nových klientov, čo zabezpečuje napredovanie a úspešný rozvoj našej realitnej kancelárie.

Marcela Pániková
Manažér pobočky
Tel.: 0907 169 536
E-mailpanikova-ZVNC-realitybemi.sk

Na realitnom trhu a konkrétne aj v realitnej kancelárii BeMi pracujem od roku 2012. Snažím sa svoju prácu robiť profesionálne, aby som našich klientov úspešne previedla celým realitným procesom a tým vlastne vytvorila klientovi nový domov. Riadim sa heslom - spokojní klienti - pozitívne referencie a tým ďalšie obchody zrealizované prostredníctvom realitnej kancelárie BeMi

Slávka Harmanová
Senior maklér
Tel.: 0903 345 155
E-mailharmanova-ZVNC-realitybemi.sk

Sprostredkovaním predaja nehnuteľností sa zaoberám od roku 2012. Za toto obdobie sa mi v realitnej kancelárii BeMi podarilo, spolu s naším tímom, zrealizovať množstvo úspešných predajov. Cieľom mojej práce je pre našich klientov nájsť ich vysnívanú nehnuteľnosť, taktiež pomôcť majiteľom s predajom ich nehnuteľností. Mojou zásadou je, aby kupujúci a predávajúci po zrealizovaní obchodu boli maximálne spokojní.

Alžbeta Mozdíková
Senior maklér
Tel.: 0903 348 842
E-mailmozdikova-ZVNC-realitybemi.sk
Mgr. Petra Pániková
Junior maklér
Tel.: 0908161681
E-mailpetra.panikova-ZVNC-realitybemi.sk

Pobočka Zlaté Moravce

Ing. Tomáš Koval
regionálny riaditeľ
Tel.: 0905 277 870
E-mailkoval-ZVNC-realitybemi.sk

Od roku 2015 mám na starosti riadenie a rozvoj našich pobočiek. Pomáham pri riešení obchodných procesov a vediem svojich spolupracovníkov k aktívnemu prístupu k klientom, ktorí využívajú naše služby. Ich spokojnosť a pozitívne referencie  sú hlavnou cestou k získavaniu  nových klientov, čo zabezpečuje napredovanie a úspešný rozvoj našej realitnej kancelárie.

Anna Fiťková
Manažér pobočky
Tel.: 0905 393 311
E-mailfitkova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi pracujem od r.2012. Reality a práca s ľuďmi ma vždy zaujímala a napľňala. Robím všetko pre to, aby klient mal z predaja a kúpy svojej nehnuteľnosti dobrý pocit. Odmenou pre mňa je úspešne zrealizovaný obchod a spokojní klienti.

Pobočka Banská Bystrica

Ing. Tomáš Koval
regionálny riaditeľ
Tel.: 0905 277 870
E-mailkoval-ZVNC-realitybemi.sk

Od roku 2015 mám na starosti riadenie a rozvoj našich pobočiek. Pomáham pri riešení obchodných procesov a vediem svojich spolupracovníkov k aktívnemu prístupu k klientom, ktorí využívajú naše služby. Ich spokojnosť a pozitívne referencie  sú hlavnou cestou k získavaniu  nových klientov, čo zabezpečuje napredovanie a úspešný rozvoj našej realitnej kancelárie.

Beáta Domová
Senior maklér
Tel.: 0903 705 906
E-maildomova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii som od konca roka 2016, práca je zaujímavá a veľmi sa teším, že pracujem pre BeMi realitnú kanceláriu, nakoľko tu pracujú profesionáli, ktorí nás posúvajú ďalej v odbornej a ľudskej oblasti.

Beata Bariaková
Senior maklér
Tel.: 0904 561 122
E-mailbariakova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi som od r.2015. Baví ma práca s ľuďmi. Snažím sa o spoľahlivosť, precíznosť a korektnosť. Teší ma, ak aj mojím pričinením sa vyrieši určitý problém. Odmenou mi je spokojnosť klienta i mojich nadriadených, u ktorých nachádzam podporu a pomoc.

Zuzana Sliacka
Senior maklér
Tel.: 0902 380 897
E-mailsliacka-ZVNC-realitybemi.sk

Predaju a prenájmu nehnuteľností sa venujem od r.2016 Práca s ľuďmi ma napĺňa. Dávam im maximum svojich skúseností. Maximálne im vychádzam v ústrety, zabezpečím a sprostredkujem poradenstvo i vo finančných záležitostiach. Mojím cieľom je spokojný klient.

Pobočka Žiar nad Hronom

Ing. Tomáš Koval
regionálny riaditeľ
Tel.: 0905 277 870
E-mailkoval-ZVNC-realitybemi.sk

Od roku 2015 mám na starosti riadenie a rozvoj našich pobočiek. Pomáham pri riešení obchodných procesov a vediem svojich spolupracovníkov k aktívnemu prístupu k klientom, ktorí využívajú naše služby. Ich spokojnosť a pozitívne referencie  sú hlavnou cestou k získavaniu  nových klientov, čo zabezpečuje napredovanie a úspešný rozvoj našej realitnej kancelárie.

Lýdia Oslancová
Manažér pobočky
Tel.: 0907 320 577
E-mailoslancova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi pracujem od r. 2016, no už po krátkej dobe môjho pôsobenia som vďaka usilovnosti dostala priestor na postup na vyššiu pozíciu. Práca realitného makléra ma zaujala, robím ju rada a s nasadením. Vynakladám maximálne úsilie, aby boli spokojní ako predávajúci, tak aj kupujúci. Viem, že sa mi to vráti prostredníctvom ďalších úspešných obchodov.

Renáta Mikulková
Senior maklér
Tel.: 0907 652 848
E-mailmikulkova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi som začala pracovať v r. 2017, no páči sa mi práca s ľuďmi a prístup vedenia spoločnosti, zaučenie, školenia. Dozvedám sa stále niečo nové k tejto práci a snažím sa to realizovať v praxi. Verím, že pomôžem ľuďom splniť sny o bývaní.

Petra Kabinová
Junior maklér
Tel.: 0950304662
E-mailkabinova-ZVNC-realitybemi.sk

Pobočka Trnava

Ing. Tomáš Koval
regionálny riaditeľ
Tel.: 0905 277 870
E-mailkoval-ZVNC-realitybemi.sk

Od roku 2015 mám na starosti riadenie a rozvoj našich pobočiek. Pomáham pri riešení obchodných procesov a vediem svojich spolupracovníkov k aktívnemu prístupu k klientom, ktorí využívajú naše služby. Ich spokojnosť a pozitívne referencie  sú hlavnou cestou k získavaniu  nových klientov, čo zabezpečuje napredovanie a úspešný rozvoj našej realitnej kancelárie.

Anna Fiťková
Manažér pobočky
Tel.: 0905 393 311
E-mailfitkova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi pracujem od r.2012. Reality a práca s ľuďmi ma vždy zaujímala a napľňala. Robím všetko pre to, aby klient mal z predaja a kúpy svojej nehnuteľnosti dobrý pocit. Odmenou pre mňa je úspešne zrealizovaný obchod a spokojní klienti.

Monika Saganová
Junior maklér
Tel.: 0905 709 390
E-mailsaganova-ZVNC-realitybemi.sk

Pobočka Partizánske

Ing. Tomáš Koval
regionálny riaditeľ
Tel.: 0905 277 870
E-mailkoval-ZVNC-realitybemi.sk

Od roku 2015 mám na starosti riadenie a rozvoj našich pobočiek. Pomáham pri riešení obchodných procesov a vediem svojich spolupracovníkov k aktívnemu prístupu k klientom, ktorí využívajú naše služby. Ich spokojnosť a pozitívne referencie  sú hlavnou cestou k získavaniu  nových klientov, čo zabezpečuje napredovanie a úspešný rozvoj našej realitnej kancelárie.

Anna Fiťková
Manažér pobočky
Tel.: 0905 393 311
E-mailfitkova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi pracujem od r.2012. Reality a práca s ľuďmi ma vždy zaujímala a napľňala. Robím všetko pre to, aby klient mal z predaja a kúpy svojej nehnuteľnosti dobrý pocit. Odmenou pre mňa je úspešne zrealizovaný obchod a spokojní klienti.

Jan Kern
Junior maklér
Tel.: 0915 919 376
E-mailkern-ZVNC-realitybemi.sk
Jana Miklošová
Senior maklér
Tel.: 0908 553 411
E-mailmiklosova-ZVNC-realitybemi.sk

Pobočka Topoľčany

Anna Fiťková
Manažér pobočky
Tel.: 0905 393 311
E-mailfitkova-ZVNC-realitybemi.sk

V realitnej kancelárii BeMi pracujem od r.2012. Reality a práca s ľuďmi ma vždy zaujímala a napľňala. Robím všetko pre to, aby klient mal z predaja a kúpy svojej nehnuteľnosti dobrý pocit. Odmenou pre mňa je úspešne zrealizovaný obchod a spokojní klienti.

Iveta Vančová
Senior maklér
Tel.: 0908 137 042
E-mailvancova-ZVNC-realitybemi.sk

Pobočka Lučenec

Karol Marton
Junior maklér
Tel.: 0944 000 104
E-mailmarton-ZVNC-realitybemi.sk