Výhody exkluzívnej spolupráce s realitnou kanceláriou BeMi

Pojem ,,exkluzivita“ v súvislosti s realitami sa stal z pohľadu klientov veľkým strašiakom a častokrát je i to dôvod prečo odmietajú akúkoľvek spoluprácu s realitnou kanceláriou. Domnievam sa, že tento strach nie je vždy opodstatnený a nie vždy je výsledkom zlej skúsenosti s realitnou kanceláriou, ale je to skôr výsledkom akejsi nevedomosti. Klienti častokrát ani nevedia, čo si pod samotou exkluzivitou majú predstaviť a riadia sa iba fámami, ktoré sa šíria v ich okolí.

Aby sa klienti realitnej kancelárie BeMi nebáli exkluzívnej spolupráce, rozhodla som sa napísať pár riadkov o tom, ako to v skutočnosti vyzerá keď nadviažete spoluprácu s výhradným zastúpením s našou realitnou kanceláriou.

Samozrejme existujú určité rozdiely v tom, či je spolupráca formou výhradného, alebo nevýhradného zastúpenia. Ak by som však povedala že klientom s výhradným zastúpením venujem viac pozornosti ako tým ostatným, šla by som sama proti sebe a myslím si, že podobný názor zdieľajú aj moji kolegovia a kolegyne z realitnej kancelárie BeMi.

Sme totiž seriózna realitná kancelária, ktorá buduje a stavia svoje dobré meno najmä na férovosti a profesionálnom prístupe voči svojím klientom. Pravdou je, že ku každému prípadu pristupujeme s maximálnou zodpovednosťou a štandard, ktorý poskytujeme všetkým bez rozdielu má latku nastavenú naozaj veľmi vysoko a len máloktorá realitná kancelária sa nám v tomto vyrovná.